Привозимо міжнародну журнальну культуру в Україну та розвиваємо її разом із вами.

ДОСТАВКА І ОПЛАТА

Увага! У відповідності до Додатку №3 до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.94 №172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» друковані видання віднесені до Переліку товарів, належної якості, що не підлягають обміну (поверненню).

Замовлення на сайті обробляються з понеділка по суботу з 11:00 до 20:00 (у випадку невідкладного бажання журналів ви можете зателефонувати або написати нам у месенджери навіть у неділю, і ми спробуємо вирішити ваше питання).

Доставка

Доставка замовлення здійснюється Новою Поштою по Києву та Україні. При оформленні замовлення до 15:00, ми відправляємо ваше замовлення того ж дня. Якщо ви оформили замовлення після 15:00, замовлення відправляється наступного дня. Вартість доставки - згідно тарифів Нової Пошти. При замовленні від 2000 грн доставка Новою Поштою безкоштовна.

Можлива доставка кур'єром по Києву. При оформленні замовлення до 14:00 доставка здійснюється в той же день. При оформленні замовлення після 14:00 доставка можлива лише на наступний день. Вартість доставки - 100 грн.

Якщо вам необхідна термінова доставка – вкажіть це в коментарях до замовлення, а ще краще – подзвоніть нам, і ми вирішимо це питання.

Оплата

Оплата замовлення здійснюється карткою онлайн на сайті через систему LiqPay.
Оплата доставки здійснюється покупцем при отриманні замовлення на вказаному відділенні Нової Пошти.
Оплата замовлення готівкою можлива лише у випадку адресної доставки кур'єром по Києву.
Логотипи Mastercard Visa