Привозимо міжнародну журнальну культуру в Україну та розвиваємо її разом з вами.

ДОСТАВКА І ОПЛАТА

Увага! У відповідності до Додатку №3 до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.94 №172 «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів» друковані видання віднесені до Переліку товарів, належної якості, що не підлягають обміну (поверненню).

Замовлення на сайті обробляються з понеділка по суботу з 11:00 до 20:00 (у випадку невідкладного бажання журналів ви можете зателефонувати або написати нам у месенджери навіть у неділю, і ми спробуємо вирішити ваше питання).

Доставка

Доставка замовлення здійснюється Новою Поштою по Києву та Україні. При оформленні замовлення до 15:00, ми відправляємо ваше замовлення того ж дня. Якщо ви оформили замовлення після 15:00, замовлення відправляється наступного дня. Вартість доставки - згідно тарифів Нової Пошти. При замовленні від 1200 грн доставка Новою Поштою безкоштовна.

Можлива термінова доставка кур'єром по Києву. При оформленні замовлення до 17:00 доставка здійснюється в той же день. При оформленні замовлення після 17:00 доставка можлива лише на наступний день. Вартість доставки - 100 грн.

Оплата

Оплата замовлення здійснюється карткою онлайн на сайті через систему LiqPay.
Оплата доставки здійснюється покупцем при отриманні замовлення на вказаному відділенні Нової Пошти.
Оплата замовлення готівкою можлива лише у випадку адресної доставки кур'єром по Києву.
Логотипи Mastercard Visa